System CLAY by SALTO

Jest to bezpieczny, bezprzewodowy system przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw jak również dla odbiorców indywidualnych.

Elektroniczny system kontroli dostępu oparty na chmurze, który dzięki swojej elastyczności daje swobodny i wolny dostęp do zarządzania.


Kontrola dostępu w czasie rzeczywistym z każdego miejsca.

ELEMENTY SYSTEMU:

CLAY IQ
Serce systemu:

*plug&play – ClayIQ sam rozpoczyna połączenie z serwerem na chmurze. Wystarczą dwie śruby mocujące i podłączenie do gniazda zasilającego

*położenie możemy dopasować do warunków – możemy zamontować element zarówno w pionie jak i poziomie.

*sygnalizuje
prawidłowe funkcjonowanie systemy migającą na zielono diodą. 


*łączność – do niej nie wykorzystuje WiFI, samodzielnie zarządza łącznością z Internetem. Zasada: „ wszędzie gdzie można zadzwonić z telefonu komórkowego można zainstalować Clay IQ”
Maksymalna odległość do elektronicznych zamków i wkładek wynosi 10m. W  przypadku gdy istnieje potrzeba zwiększenia zasięgu można użyć repeatery sygnału, które umożliwią zwiększenie zasięgu do 55 metrów.

*odległe lokalizacje – jeśli posiadasz drzwi w odległej lokalizacji, dzięki Clay IQ unikniesz dużych inwestycji, wystarczy dodać do swojego konta nowy Claq IQ aby zarządzać drzwiami w sposób zintegrowany poprzez konto My-Clay.

*koszty – wszystkie koszty są pokrywane w ramach wybranego abonamentu, dzięki czemu wszystko jest pod kontrolą.

 

Zamki:
W systemie CLAY dostępne są okucia, które pasują do większości drzwi standardów europejskich i skandynawskich. Okucie posiada certyfikat IP55, dzięki czemu może być stosowany na zewnątrz.
Baterie wystarczają na około 40 000 cykli otwarć. W przypadku gdy baterie będą się wyczerpywać zostanie wysłana informacja sms do użytkownika.

Okucia posiadają czujniki, które monitorują drzwi i w chwili gdy drzwi pozostają otwarte lub ktoś nieupoważniony próbuje je otworzyć wysyłane jest specjalne powiadomienie.  My Clay pozwala wyznaczyć użytkownika, który będzie otrzymywał dane powiadomienia.

Okucia posiadają funkcje antypaniczną – dają możliwość opuszczenia pomieszczenia.


wkładki elektroniczne:

dzięki temu rozwiązaniu możemy w bardzo szyki sposób zabezpieczyć w elektroniczną kontrolę dostępu drzwi. Wystarczy wymienić wkładkę mechaniczną na elektroniczną CLAY.  Wkładka posiada IP55.

BRELOK CLAY

Breloki CLAY charakteryzują się dużym bezpieczeństwem i ładnym wyglądem. Wnętrze breloka przechowuje najbezpieczniejszym dostępny na rynku chip RID, wykorzystuje algorytm szyfrowania AES aby uniemożliwić jego skopiowanie.

My-clay.com


Zarządzanie zamkami w chmurze bez konieczności instalowania oprogramowania, daje możliwość skalowania do dowolnego urządzenia. Intuicyjny układ graficzny my-clay.com , bezpieczne logowanie to wszystko co pozwala na bezpieczne i bezproblemowe zarządzanie zamkami.

Jedną  z najbardziej funkcjonalnych cen Clay jest zdalne otwieranie drzwi za pomocą bezpiecznej technologii haseł jednorazowych.
System jest tak opracowany aby miał możliwość obsługi wszystkich najnowszych przeglądarek, urządzeń i systemów operacyjnych począwszy od iOS do Windows.
Panel główny my-clay.com podaje aktualne informacje i umożliwia zdalne zarządzanie wszystkimi komponentami.  
My Clay oferuje centrum powiadamiania gdzie można samodzielnie dokonać konfiguracji wiadomości.  Każde powiadomienie może mieć swoich własnych odbiorców. Powiadomienia mogą być wysyłane jako: wiadomość e-mail, sms i zawiadomienie w aplikacji.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji na temat systemów CLAY  
@: info@salto.pl
tel. +48 22 335 98 88