REGUS Metro Warszawa – maj 2017

Wykonaliśmy instalacje i uruchomienie systemu SALTO KS dla biura REGUS Merto w Warszawie. Regus jest firmą oferującą przestrzeń biurową. Dzięki tej firmie można w dowolnym mieście wynająć biuro na określony czas.
Więcej o firmie REGUS dowiesz się ze strony www.regus.pl

 
REGUS Wrocław – maj 2017

Nasz oddział z Wrocławia przeprowadził montaż oraz uruchomienie systemu SALTO KS w biurze REGUS we Wrocławiu. System KS daje możliwość zdalnego zarządzania dostępami, dzięki czemu daje większą elastyczność zarządcom budynku.

 
HOSTEL UL. IRYSOWA Warszawa – maj 2017

Prowadzenie hostelu przy ul. Irysowej wspomaga system SALTO KS, który został zainstalowany przez naszych techników.  System zainstalowany dzięki swojej elastyczności daje możliwość właścicielom zarządzania okuciami i wkładkami elektronicznymi z każdego dowolnego miejsca. Warunkiem jest tylko dostęp do Internetu aby móc nanosić zmiany w aplikacji do zarządzania systemem.

 
CREDIT VALUE INVESTMENTS, Warszawa – marzec 2017

Dla naszego stałego klienta wykonaliśmy rozbudowę elektronicznego systemu kontroli dostępu. System zbudowany na bazie okuć elektronicznych SALTO.

 
HOTEL POLONIA PALACE, Warszawa – marzec 2017

Dla naszego stałego klienta Hotelu Polonia Palace, który korzystał przez wiele już lat z systemu SALTO na karty chipowe wykonaliśmy wymiany systemu na technologię zbliżeniową. Nowo zainstalowany system daje możliwość korzystania z klucza mobilnego. Goście hotelu mogą otwierać swój pokój przy użyciu smartphone.

 
SANTE WARSZAWA – luty 2017

Chyba każdy zna dobrze markę SANTE? Jak nie to warto zajrzeć do nich na stronę. Producent zdrowej żywności, którą możemy spotkać na półkach w większości sklepach. W biurze SANTE dokonaliśmy rozbudowy elektronicznej kontroli dostępu SALTO.

 
MAN TRUCK&BUS CZELADŹ – luty 2017

W lutym nasz oddział z Katowic dla naszego stałego Klienta firmy MAN dokonał instalacji systemu elektronicznej kontroli dostępu SALTO oraz mechanicznego systemu generalnego klucza KESO.

 
MAN TRUCK&BUS POZNAŃ – styczeń 2017

Firmy MAN nie musimy chyba nikomu przedstawiać.
Dla tej firmy mieliśmy już przyjemność dostarczać elektroniczne systemy kontroli dostępu oraz mechaniczne systemy master key. W styczniu nasz oddział z Poznania zainstalował i uruchomił system elektronicznej kontroli dostępu SALTO oraz zamontował system generalnego klucza KESO.

 
KOMENDA WOJEWÓDZKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ – grudzień 2016

Dostarczenie najnowszego systemu zamków elektronicznych SALTO

 
DEVELEY WARSZAWA – grudzień 2016

Dostarczenie i zamontowanie elektronicznego systemu kontroli dostępu SALTO

 
VIG EKSPERT, COMPENSA TU ŁÓDŹ – grudzień 2016

Nasi fachowcy z oddziału w Łodzi dostarczyli i zamontowali elektroniczny system kontroli dostępu SALTO

 
AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA ŁÓDŹ – grudzień 2016

Dostawa zamków elektronicznych SALTO

 
HORUS – lipiec 2016

Nasz oddział w Warszawie – www.pogotowie-zamkowe-warszawa-24h.pl dokonał montażu systemu kontroli dostępu SALTO

 
HOTEL SIXTY SIX WARSZAWA – październik 2016

Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy system kontroli dostępu SALTO.

 
AKADEMIA TEATRALNA – wrzesień 2016

Do Teatru nie zawsze prywatnie ale również służbowo. W Akademii Teatralnej dokonaliśmy rozbudowy systemu kontroli dostępu SALTO.

 
START Kraków – lipiec 2016

Nasz oddział w Krakowie zajął się dostawą i montażem systemu elektronicznej kontroli dostępu SALTO

 
ARKA MEDICAL SPA Kołobrzeg – lipiec 2016

Rozbudowa i sprawdzenie systemu kontroli dostępu SALTO.

 
COMPASS OFFICES PLAC UNII LUBELSKIEJ – kwiecień 2016

Biura na wynajem oferowane przez Compass  Offices  zostały zabezpieczone elektronicznym  system kontroli dostępu SALTO XS4 Mini.

 
MEDART Poznań - marzec 2016

Ośrodek specjalizujący się od 10 lat w leczeniu niepłodności. Nowa siedziba kliniki została wyposażona w elektroniczna kontrolę dostępu SALTO.

 
HOTEL DR IRENA ERIS KRYNICA ZDRÓJ – marzec 2016

Rozbudowa systemu kontroli dostępu SALTO w hotelu Dr Irena Eris w Krynicy.

 
HOTEL NATURA MAZUR WARCHAŁY – luty 2016

Hotel mieszczący się pomiędzy dwoma jeziorami na mazurach został wyposażony w elektroniczny system kontroli dostępu SALTO Aelement. System został rozbudowany dodatkowo o zamki do szafek XS4 Locker.

 
BRIGHT IT WROCŁAW – grudzień 2015

Dostarczyliśmy i zainstalowaliśmy system kontroli dostępu SALTO.

 
PRZEDSZKOLE MERIDAN – październik 2015

W międzynarodowej szkole Meridan, dla przedszkola zainstalowaliśmy elektroniczną kontrolę dostępu SALTO.

 
MM AUTOMATYK MAREK MAZUR – sierpień 2015

Dla firmy z Wielkopolski zajmującej się usługami z zakresu Elektrotechniki i Automatyki Przemysłowej, dostarczyliśmy elektroniczny system kontroli dostępu SALTO.

 
WYDZIAŁ FIZYKI UNIWERSYTETU WARSZWSKIEGO – lipiec 2015

Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego został wyposażony w elektroniczną kontrolę dostępu SALTO. Nad całym montażem czuwał nasz zespół z www.pogotowie-zamkowe-warszawa-24h.pl

 
DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ONKOLOGII – lipiec 2015

Dolnośląskie Centrum Onkologii wyposażayliśmy w elektroniczną kontrolę dostępu SALTO Biocote.

 
KOMENDA MIEJSCKA PANSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ we WROCŁAWIU – czerwiec 2015

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu została wyposażona w elektroniczną kontrole dostępu SALTO.

 
SIGNUM WROCŁAWSKI PARK TECHNOLOGICZNY – maj 2015

Nasi specjaliści z www.pogotowie-zamkowe-wroclaw-24h.pl dokonali montażu elektronicznego systemu kontroli dostępu SALTO w budynku Signum we Wrocławskim Parku Technologicznym.

 
RONDO 7 – kwiecień 2015

Wyposażyliśmy firmę Rondo 7 z Wrocławia w system kontroli dostępu SALTO.

 
HOTEL SPA DR IRENA ERIS – listopad 2014

Otwarcie, tego przepięknego pięciogwiazdkowego hotelu, położonego w przepięknym otoczeniu odbyło się 19 grudnia 2014r.
Nowy  hotel SPA Dr Irena Eris w Polanicy Zdrój został wyposażony w elektroniczną kontrolę dostępu SALTO

 
TWOJE CENTRUM MEDYCZNE BEŁCHATÓW – marzec 2015

Placówka medyczna w Bełchatowie została wyposażona w elektroniczną kontrolę dostępu SALTO. Przychodnia zapewnia profesjonalną opiekę medyczną w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej NFZ. W swojej ofercie przychodnia posiada szereg różnych usług o których można przeczytać na stronie: http://www.zdrowiewbelchatowie.pl/oferta/konsultacje_specjalistow

 
UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY KRAKÓW – luty 2015

Dla Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie - www.up.krakow.pl. Dostarczyliśmy elektroniczne okucia SALTO.

 
HOTEL NOVOTEL – luty 2015

Można powiedzieć, że wyposażanie hoteli w systemy bezpieczeństwa firmy SALTO to nasza specjalność. Tym razem dokonaliśmy rozbudowy systemu kontroli dostępu SALTO w hotelu NOVOTEL, który mieści się w samym Centrum Warszawa.

 
AVIVA Towarzysto Ubezpieczeń na Życie – styczeń 2015

W styczniu, również odwiedziliśmy firmę AVIVA TUnŻ, w której dokonaliśmy instalacji zabezpieczenia elektronicznego SALTO.

 
TEATR MUZYCZNY – styczeń 2015

Muzykalnie i w dobrych nastrojach rozbudowaliśmy system kontroli dostępu SALTO  dla Warszawskiego Teatru musicalowego ROMA. - http://www.teatrroma.pl

 
KOMAT – grudzień 2014

Firma KOMAT jest produkuje meble i urządzenia ze stali nierdzewnej dla gastronomii. Firma jest szczególnie ukierunkowana na indywidualne i nietypowe zapotrzebowania klientów.
Firmę KOMAT wyposażyliśmy w elektroniczny system kontroli dostępu SALTO.

 
TRISTONE – listopad 2014

Firma Tristone, została wyposażona w system kontroli dostępu SALTO. TRISTONE to firma zajmująca się i specjalizująca w systemach chłodzenia, klimatyzacji i przepływu powietrza wykorzystywanych w samochodach.

 
ETRANS – listopad 2014

Firma Etrans, została wyposażona w elektroniczną kontrolę dostępu SALTO. Firma zajmuje się sprzedażą  oraz serwisem wózków widłowych - http://www.etrans.net.pl/

 
HOTEL SOFITEL VICTORIA     – wrzesień  2014

Luksusowy i całkowicie odnowiony hotel znajduje się w samym sercu Warszawy, zaledwie kilka kroków od starego miasta, tuż przy pl. Piłsudskiego. Odnowione sale konferencyjne zostały wyposażone w system kontroli dostępu SALTO.

 
HOTEL NOVOTEL CENTRUM    – sierpień 2014

Tym razem Hotel Novotel w samym Centrum Warszawy. Hotel oferuje w pełni wyposażone sale konferencyjne, które zostały zabezpieczone elektronicznym systemem kontroli dostępu SALTO.

 
KLUB POLSKIEJ RADY  BIZNESU, RESTAURACJA AMBER ROOM  - lipiec 2014 

Montowaliśmy również system kontroli dostępu SALTO dla Restauracji mieszczącej się w urokliwym Pałacu Sobańskich, który mieści się przy jednej z prestiżowych ulic Warszawy.

 
Narodowy Bank Polski – wrzesień 2013 

Jest nam miło, otrzymując kolejne zlecenie od Narodowego Banku Polskiego. Tak było i tym razem, kiedy w kolejnym obiekcie NBP w Warszawie instalowaliśmy elektroniczną kontrolę dostępu SALTO Legic.

 
Hotel Mikołajki – Ptasia Wyspa – wrzesień 2013

W nowopowstałym, stylowym i pięknie położonym nad Jeziorem Mikołajskim  5* Hotelu, został zaprojektowany i zainstalowany system zamków elektronicznych na karty zbliżeniowe SALTO AElement.

 
PKP GDYNIA – sierpień 2013 

W Gdyni dla Biura Polskich Kolei Państwowych został założony system kontroli dostępu firmy SALTO.

 
APARTAMENTY BRACKA KRAKÓW – czerwiec 2013 

W Krakowie przypadła nam przyjemność wykonywania usługi dla luksusowych apartamentów BRACKA 6. Zostały tam zainstalowane elektroniczne szyldy na karty zbliżeniowe Mifare SALTO XS4. Montażem zajmował się nasz oddział w Krakowie – www.abc-zabezpieczen.pl/Krakow

 
Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris - marzec 2013

Nowopowstała siedziba Dr Inrena Eris w Piasecznie została wyposażona w dwa systemy. Pierwszy to elektroniczny system kontroli dostępu SALTO a drugi to mechaniczny system master key firmy KESO.
Wbudowany elektroniczny chip zbliżeniowy pozwala na użycie klucza w dwóch systemach – zamkach mechanicznych KESO oraz zamkach elektronicznych i czytników naściennych kontroli dostępu SALTO.

 
Hotel Novotel Centrum Łódź

Hotel Novotel Centrum Łódź którego otwarcie nastąpi w maju 2013 został wyposażony w elektroniczną kontrolę dostępu SALTO. W skład systemu weszły czytniki on-line, okucia wireless oraz off-line.
4 – gwiazdkowy hotel nowej generacji odda do dyspozycji swoim Gościom 161 pokoi.  Zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.accorhotels.com/pl/hotel-7830-novotel-lodz-centrum-otwarcie-w-maju-2013/room.shtml

 
Klinika Chirurgii Plastycznej ART&MED

Klinika Chirurgii Plastycznej ART&MED w Krakowie została wyposażona w elektroniczną kontrolę dostępu. Zamki na kartę zbliżeniową SALTO SX są wyposażone w technikę wireless.

Zastosowane zamki bezprzewodowe bez okablowania, które swoim eleganckim wyglądem przypominają zamki hotelowe SALTO, są połączone w sieci on-line, przez co zarządzenie systemem kontroli dostępu odbywa się w czasie rzeczywistym. Elektroniczna kontrola dostępu wireless SALTO umożliwiła montaż systemu w wykończonych pomieszczeniach, bez konieczności malowania pomieszczeń lub kucia ścian.

Więcej…
 
Elektroniczne okucie zgodne z DIN 18250

Kolejny nowy produkt opracowany przez SALTO. Okucie elektroniczne zgodne z DIN 18250 może być instalowane na drzwiach p. poż przy wykorzystaniu już istniejących otworów. Otworów, które zostały wykonane przez producenta drzwi zgodnych z DIN18250 i 18251. Występują dwie konfiguracje RO i SH .

Więcej…
 
Nowa technologia BioCote

Nowa antybakteryjna technologia BioCote zastosowana w okucia SALTO XS4 została stworzona w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Specjalna powłoka wykonana z jonów srebra działa antybakteryjnie w przeciwieństwie do środków czystości cały czas a nie tylko podczas czyszczenia. Okucia z połoką jonową zaprojektowane zostały z myślą o szpitalach, gabinetach lekarskich, domach opieki społecznej itp.

Więcej…
 
SALTO i SIEMENS

System kontroli dostępu SALTO został zintegrowany z systemem zarządzania SiPass Integrated Siemens.

SiPass Integrated to niezwykle bogaty w możliwości i elastyczny system zapewniający bardzo wysoki poziom zabezpieczenia bez kompromisów, gdzie wygoda i łatwość dostępu dla jego użytkowników, pełni nadrzędną rolę. System ten został zaprojektowany z myślą o pracy w nowoczesnym środowisku informatycznym, jego modułowa struktura i skalowalność pozwalają na dostosowanie systemu do zmieniających się potrzeb użytkowników.

Więcej…
 
Współpraca SALTO z SKIDATA

Mamy przyjemność poinformować, że SALTO Systems podpisało umowę licencyjną z Grupą SKIDATA. Dzięki tej współpracy wszystkie produkty serii XS4 w zakresie technologii zbliżeniowej Mifare są kompatybilne z produktami SKIDATA.

Więcej…